Да ли Филозофски факултет организује припремну наставу?

Да! Филозофски факултет сваке године организује припремну наставу за будуће студенте основних академских студија, за сваки студијски програм. Заинтересовани кандидати се за припремну наставу пријављују попуњавањем једноставне електронске форме на сајту www.filfak.ni.ac.rs. Електронска форма је отворена за попуњавање неколико недеља пре почетка припремне наставе и обавештење о пријавама доступно је на порталима Филозофског факултета upis.filfak.ni.ac.rs и www.filfak.ni.ac.rs, као и на свим нашим профилима на друштвеним мрежама.

Уколико је епидемиолошка ситуација повољна, припремна настава се изводи уживо током јуна, али након две године праксе, спремни смо и за припремну наставу у онлајн формату, која се одвија крајем маја и почетком јуна. Припремна настава у онлајн формату одвија се коришћењем сервиса и апликације Google Meet.

За више информација о ценама припремне наставе кликните овде.